برنامه های اجرا شده

کارگاه آموزشی گذر سیاره تیر
کارگاه آموزشی گذر سیاره تیر   مکان برگزرای: تالار گروه معارف زمان برگزاری: 20...

مراسم بزرگداشت روز معلم اردیبهشت95
  عکسهای از مراسم بزرگداشت روز معلم اردیبهشت 95          

برگزاری مراسم ارتقاء اساتید بهمن ماه 94
برگزاری مراسم ارتقاء اساتید بهمن ماه 94 زمان: 94/11/19 مکان: مهمانسرای کوی اساتید...

کارگاه علم سنجی
برگزاری کارگاه آشنای با شاخص های رتبه بندی دانشگاهها و ارتقاء هیات علمی (علم سنجی)...

سخنرانی جناب آقای احمد الحرز در مورد وضعیت شیعیان عربستان
برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور جناب اقای احمد الحرز یکی از علمای قطیف از شیعیان...

 

گزارش سفر به شهر مقدس قم

زمان : 29/01/92  به مدت یک روز

 

در تاریخ 29 فروردین 92 تعدا 33 نفر از اساتید و دانشجویان دکترای دانشگاه اصفهان عازم شهر مقدس قم شدند. در ابتدای این سفر آقای دکتر ریاحی که به تازگی از سفر کشور هندوستان مراجعت کرده بودند گزارشی از موقعیت هند و ارتباط فرهنگی ایران و هند ارائه نمودند.

در ابتدای ورود به شهر مقدس قم طی دیداری که اساتید از پژوهشگاه حوزه و دانشگاه داشتند به تبادل افکار و نظرات با رئیس این مرکز  پرداختند و خواستار ارتباط بیشتر این پژوهشگاه با دانشگاه اصفهان شدند.

 

اساتید محترم پس از نماز ظهر و عصر و زیارت حضرت معصومه (س) عازم مرکز کامپوتری نور، تولید کننده نرم افزار های علوم اسلامی شدند. در این مرکز مسئول مرکز نور با اشاره به اینکه 400 نرم افزار اسلامی در این مرکز تولید شده است اذعان داشت نرم افزارهایی هم برای آثار اختصاصی علماء و افراد مختلف تولید شده است و از آنجا که رویکرد جامعه به سوی تبلت و موبایل است این مرکز قصد تبدیل برنامه های ویندوز به قالب سیستم عامل اندروید دارد. در این نشست، اساتید محترم به بیان نظرات خود پرداختند و نیازهای جامعه را به برنامه های علوم اسلامی بیان کردند.

سپس اساتید به ملاقات حضرت آیت الله حائری شیرازی مشرف شدند و در یک فضای معنوی به بیانات این عالم بزرگوار در مورد اخلاق گوش فرا دادند و پس از پرسش و پاسخ با ایشان و اقامه ی نماز مغرب و عشا، قم را به مقصد اصفهان ترک کردند.

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی